Емоційна рівновага - джерело спокою

✔️Ви транслюєте свій стан людям, що Вас оточують, і передаєте їм свій спокій, якщо Ви спокійні (або щось інше, якщо переживаєте інше).
✔️Якщо Ви хочете, щоб ваші діти, члени вашої сім'ї, близькі люди, і люди, з якими Ви спілкуєтеся, зберігали емоційну рівновагу – станьте джерелом спокою. Наскільки це для Вас можливо, звичайно.
✔️Робіть те, що можете, щоб цей спокій створювати у своєму оточенні –приготуйте сніданок, заваріть чай, робіть звичні «рутинні» справи, говоріть зі своїми близькими про те, що відбувається, зберігаючи розумну «дорослу» позицію.
☀️ Протокол самодопомоги, якщо все ж тривога дуже сильна:
🌼 Зробіть повний видих!
🌼Дихайте так, щоб видих був довшим за вдих.
🌼 Пийте воду, змочуйте слизову рота
🌼Робіть періодично масаж мочок вух та кінчика носа. Не бійтесь, у звичку не перейде 😉
🌼 Дотримуйтесь безпечної поведінки та інструкції, відповідно до ситуації.
🌼 Ставтеся до власних почуттів з розумінням. Почуття страху це нормально. Взагалі, зараз будь-яка реакція нормальна. Нормальна реакція на ненормальну ситуацію.
💙💛 Бережіть себе та близьких ✔️

Ми разом, ми працюємо!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Суїцидальна поведінка.

Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим - якнайшвидшого одужання. Медикам - хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними! Зі святом Вас!