Життя - це краса, милуйся нею!

    "Що таке життя?" Всі ми знаємо, що життя - це велике диво. Усі ми повинні цінувати, любити та плекати власне життя та життя інших. Це як билет на лотерею - вам неймовірно пощастило мати його, але вам варто спробувати зробити це правильно. Тільки якщо ви знаєте, що з цим робити, ви станете щасливою людиною. Ось чому ми мріємо, ставимо цілі, шукаємо рішення - ми робимо все, щоб не жити марним і сірим життям. Жити - означає бути відповідальним за все, що з вами відбувається, за власне щастя. Життя - це чудовий шанс, можливість виразити себе, зробити щось хороше і розповісти світові про себе.

Людина без мотивації – наче автомобіль без іскри запалювання. Навіть маючи повний бак бензину, не може зрушити з місця. Є різні способи виправити ситуацію. Та, мабуть, найбільш приємний – це подивитися цікаве кіно, яке може надихнути на дії. Отже, якщо у вас немає сил і бажання щось робити, але є пара годин вільного часу – перегляньте щось із цієї добірки найбільш мотиваційних фільмів. Цілком імовірно, що після перегляду у вас з’явиться та сама іскра, якої вам бракувало.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Суїцидальна поведінка.

Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим - якнайшвидшого одужання. Медикам - хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними! Зі святом Вас!