З Днем сім'ї! Нехай у вашій сім'ї панує любов, добробут та повага!Привітання з Днем сім'ї 2020: вірші, листвіки українською ...


Хтось має велику, дружню родину, хтось лише планує її збудувати, та все одно сімя – це те, що робить нас сильнішими. Добрішими та людянішими.


Сучасне визначення «сім’я» являє собою подружню, громадянську, партнерську пару з дітьми або без дітей, або це одинока людина, що має принаймні одну дитину. Цікаво, що до кінця 17 століття «сім’я» включала в себе не тільки родичів, але і слуг домогосподарства.
Український День родини відносно молоде свято і відзначаєтся з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят" був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.
Родина являє собою організовану соціальну групу, а її представники пов’язані між собою не тільки спільністю побуту, але і взаємною моральною відповідальністю, а також соціальною необхідністю, яка зумовлює потребу суспільства в духовному і фізичному самовідтворенні, звідси, мабуть і пійшов вираз: сім’я - осередок суспільства. Звичайно ж, сім’я належить до найважливіших суспільних та державних цінностей. Деякі наукові теорії стверджують, що саме форма сім’ї могла протягом багатьох століть визначати загальний напрям еволюції основоположних макросоціальних систем.
Міжнародний день сім'ї Archives | Олександрійська сільська радаДля дітей родина - це своєрідне середовище, в якому у дитини складаються умови його психічного, фізичного, інтелектуального та емоційного розвитку. Для дорослої людини вона є джерелом реалізації цілого ряду його потреб.
Тому присвятіть сьогоднішній день сімї – зберіться всією родиною, згадайте щасливі моменти, перегляньте фотографії, заплануйте щось на майбутнє разом і зробіть святкування Дня сімї своєю родинною традицією.

Пам'ятаємо...
Профілактика правопорушень для підлітків.
 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Якщо здається, що все йде шкереберть, просто пам'ятайте про ці 8 речей