Молодці! Добре попрацювали....


Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет – це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя, де вони навчаються, вибудовують відносини та відчувають себе частиною спільноти. Проте саме Інтернет все частіше стає джерелом сучасної небезпеки для дітей, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров"я та майбутнього.
Протягом тижня, з 10 по 14 лютого, в ЕЦКТС були проведені заходи щодо безпечного користування інтернетом, а саме: ознайомлення та перегляд сайту "Мій безпечний віртуальний світ", інформаційні хвилинки на тему «Користуйся інтернетом безпечно», «Інтернет: дві сторони медалі», бесіди  "Переваги та недоліки інтернету», "Безпечна поведінка в Інтернеті», розгадування тематичних кросвордів  на тему " Світ Інтернету", створення плакатів на теми "Інтернет: загрози, ризики, захист та користь", "Мій безпечний інтернет", тематична  гра "Мережа" з клубочком ниток та ще багато цікавого. Після проведених  заходів  вихованці набули знань та вмінь, як правильно та безпечно користуватися інтернетом.
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Суїцидальна поведінка.

Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим - якнайшвидшого одужання. Медикам - хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними! Зі святом Вас!